RSS
piątek, 18 kwietnia 2014

Jeszcze nie idealna i do dopracowania po świętach ale już szuka nowego domu. 

Teraz mała prośba babko ujawnij się bo ciężko zgadywać :)

Tagi: lalka szycie
09:25, szmatkaikordonek
Link Komentarze (1) »
czwartek, 10 kwietnia 2014

proszę o fanfary o to przybyła panna Aurelia, a że aura za oknem w iście Londyńskim klimacie to i panna taka sama.  Brytyjski szyk i elegancja. Aurelia zaprzyjaźnia się na razie z otoczeniem ale jak długo zabawi tego nikt nie wie. Ma ktoś ochotę zaprosić ją do siebie na herbatkę??

 

 


 

12:55, szmatkaikordonek
Link Komentarze (1) »
niedziela, 06 kwietnia 2014

Już za momencik już za minutkę nowa lalka się ujawni, na razie się stylizuje żeby pokazać się wam w całej krasie.... Zdradzę jedynie że jej imię będzie się zaczynało na A. 

23:23, szmatkaikordonek
Link Dodaj komentarz »
sobota, 05 kwietnia 2014

Lalki Tatiany Conne zachwycają mnie niezmiennie i za każdym razem patrząc na nie zdaje sobie sprawę ze gdybym miała wybrać najpiękniejszą to nie byłabym w stanie tego zrobić. Postanowiłam spróbować swoich sił i sama taką lale stworzyć. Chodziłam, sznupałam na różnych stronach szyłam prototypy żeby wybrać odpowiednią tkaninę i dojść do ładu z formą. Myślę ze mi się udało, owszem do lalek Tatiany jest mi jeszcze daleko ale to dopiero 3 lalka i jest dużo ładniejsza od poprzednich wiec myślę ze przy 5 czy 10 będą już naprawdę piękne. Musze tylko nabrać trochę wprawy i wykazać się cierpliwością  i będzie dobrze. 

 

Tymczasem przedstawiam Luzare.... ma ktoś pomysł na imię?

  

 

 

21:38, szmatkaikordonek
Link Komentarze (2) »